Loading...
O Nas

Co nas wyróżnia:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, którą tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem na rynku skandynawskim i europejskim.

Specjalizujemy się głównie w transporcie towarów w temperaturach kontrolowanych. Wykonywane przez nas transporty obsługiwane są we współpracy z zaufanymi firmami transportowymi z wielu krajów europy oraz przy użyciu własnego, nowoczesnego taboru aut 2 i 3 osiowych marki SCANIA i VOLVO.

Auta spełniają normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6 oraz wyposażone są w naczepy chłodnicze doppelstock. Samochody są przystosowane do ciężkich warunków jazdy w krajach skandynawskich zarówno latem jak i zimą co wpływa na jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług.

Wyróżnia nas szybkie i indywidualne podejście do każdego klienta. Łatwy kontakt z naszymi pracownikami nawet przez 24h, dbałość o każdy przewożony ładunek oraz szybkie realizacje zamówień to priorytety naszej firmy.

DOSTAWY NA CZAS
MIEDZYNARODOWY ZASIĘG
BEZPIECZEŃSTWO ŁADUNKÓW
SZYBKI I ŁATWY KONTAKT
O nas

co nas wyróżnia

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i współpraca z wieloma partnerami logistycznymi pozwala nam na realizację transportów każdą drogą (morską, lądową, powietrzną). Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najistotniejsze dlatego kierując się ich potrzebami dobieramy dla nich odpowiedni środek transportu.

  • Transport morski
  • Transport kolejowy
  • Transport drogowy
  • Transport lotniczy

kontakt
TEAM

NASZ ZESPÓŁ

Michał Rybiński
Michał RybińskiDyrektor Zarządzający

Transport drogowy Skandynawia oraz Transport kolejowy
Tel: +48 513 190 669

co mówia o nas

klienci

MASZ PYTANIA, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Skontaktuj sie z Nami w celu wyceny lub dobrania odpowiedniego środka transportu Twoich towarów.